енергоефективні школи

Must read усі! Нам завжди було цікаво – а скільки енергії споживають українці на побутові потреби?

Нам завжди було цікаво – а скільки енергії споживають українці на побутові потреби? Який вид енергії є найбільш широковживаним, а який – найдорожчим?

 

За інформацією ми звернулися до сайту Держстату. Отже, виявилося, що середньостатистичний український громадянин у побуті споживає протягом року:

Як бачимо, найбільш широковживаним у побуті є природний газ.  Тому що індивідуальних  будинків, які переважно опалюються газом,  в Україні набагато більше, ніж багатоквартирних.  Також вагомі частки у споживанні українців займають електрична та теплова (централізоване теплопостачання) енергії. Досить активно ми використовуємо дрова та інші види біопалива (пелети, тріску, солому), а от скраплений газ та вугілля використовуються менше.

Різні види енергії мають різну вартість. Наприклад, електрична енергія є найдорожчою серед інших. Також відносно дорогими є теплова енергія та природний газ, які, на відміну від дров та вугілля, не потребують складного транспортування, зберігання та прості у споживанні.

 

Тому кожен споживач може обирати, що для нього є важливішим – комфорт чи вартість. Адже заощадити можна не лише на обсягах, але і на виді споживаної енергії!

 

А тепер найцікавіше! Скільки ж протягом року витрачають українці на свої енергетичні потреби у побуті?

 

Бачите як багато, звичайно, хотілося б, щоб було значно менше. На energyschool.org.ua ми навчаємо саме цьому. Розумне заощадження сімейного бюджету та суттєвий екологічний ефект! Приєднуйтеся до навчання  - будемо разом розбиратися в деталях енергоефективності та економити, а разом із тим і поліпшувати життя на планеті! Це ж так просто!