енергоефективні школи

Скільки ми можемо заощадити у побуті?

Як ми розповідали раніше, в середньому українці на оплату енергетичних потреб сімей витрачають 13 256 грн на рік. Обсяг витрат вагомий, але ми на energyschool.org.ua зможемо навчити вас, як заощадити значні обсяги цих коштів.

 

Отже, протягом року ми платимо за наступне:

А тепер розрахуємо, де і на чому ми можемо заощадити:

-    Замінили лампочки на енергозберігаючі та раціонально використовуєте електроприлади – тримайте 20% заощадження електроенергії. За рік це 740 грн на родину, а за кілька років – новенький смартфон.

-    Встановили у квартирі зарадіаторні екрани на батареях, регулятори температури та знизили температуру у приміщеннях на 2оС – зекономите 15% витраченого тепла, а це понад 370 грн на рік! Ну а якщо взяти 3 роки, то придбали дитині smart watch.

-    Утеплили приватний будинок, вікна та двері – заощадите до половини (50%) витрат на опалення взимку. А якщо ви опалюєте будинок природним газом – це понад 3000 грн економії на рік. Декілька років і ви щасливі власники домашнього кінотеатру.

 

Цими та багатьма іншими секретами енергозбереження ми з радістю поділимося на energyschool.org.ua. Ми вчимо не лише заощаджувати, а й берегти природу та невідновлювальні ресурси. Долучайтеся!