енергоефективні школи

Пишаємося еко діями всіх учасників конкурсу «Екомрія» і оголошуємо наступного переможця - щиро вітаємо Вороновську Наталію Василівну!

Щастинська ЗОШ № 2 активно впроваджує тезу енергоефективності та виховує екологічну культуру у школярів. Школярі неодноразово беруть участь у проєктах направлених на підвищення обізнаності в питаннях енергоефективності та екології. Наголосимо, що школа є зареєстрованим учасником нашого проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація». Учні школи опанували гру «Розумний будинок», беруть участь в утилізації відпрацьованих батарейок , в еко-толоках, заходах з озеленення, працюють над рефератами, створюють плакати, працюють заради енергоефективного майбутнього нашої держави! В школі вже встановлені енергозберігаючі лампи освітлення. 

 

На уроках праці в умовах пандемії дівчата старших класів виготовили захисні маски для медпункту. Учениці 9-х класів реалізували проєкт «Прихватки для шкільної їдальні» (шили вручну або на ручній машинці). Також учнями були пошиті з вторинної сировини лежаки для тварин в рамках проєкту «Щаслива лапа» для притулку для безпритульних тварин. Для здійснення мрії і облаштування сучасної еко майстерні не вистачає нового обладнання, ми підтримаємо і надішлемо інструменти, бо хто ж як не ми?! Компанія ДТЕК надійна, завжди підтримує талановиту та ініціативну молодь! Приєднуйтеся, конкурс триває, нехай ваша мрія здійсниться теж!